Relé, reléová technika

Relé značky ARTECHE

Relé Společnost Rail Comp s.r.o. působí na českém a slovenském trhu již od roku 2005. Společnost výhradně zastupuje španělského výrobce relé, spínací a měřící techniky ARTECHE.

Relé je specializovaná komponenta sloužící ke spínání signálu. V závislosti na použité technologii rozlišujeme: elektromagnetické relé, solid state relé, hydraulické relé, maximální relé, mechanické relé a pneumatické relé. Více informací o relé značky ARTECHE


Z oblasti spínací techniky společnost ARTECHE vyrábí zejména:

Relé výrobce ARTECHE, který na světových trzích působí již více jak 60 let, se vyznačují především vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Relé ARTECHE jsou užívány po celém světě.

Bistabilní relé / Západková relé

Bistabilní reléBistabilní relé (taktéž západková relé) fungují na principu napěťového impulsu.

Napěťový impuls aktivuje toto relé, které sepne/rozepne kontakty. Bistabilní relé drží pozici kontaktů až do dalšího napěťového impulsu.

Bistabilní relé ARTECHE jsou specielně navržena pro náročné aplikace.

Časová relé

Časová reléČasová relé ARTECHE umožnují uživatelské nastavení až 9 funkcí (zpožděný odpad, zpožděný přítah, kmitání, cyklus...) a časového zpoždění od 30ms do 99h. Tím se stávají jedněmi z nejuniverzálnějších časových relé na trhu.

Všechna tato časová relé se dodávají ve variantě až s 8mi kontakty a různými kombinacemi časových a mžikových kontaktů v jednom relé (např. 4 kontakty zpožděné, 4 kontakty mžikové).